Get Adobe Flash player

Osiągnięcia


  Siedmiokrotny laureat I miejsca w Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych
  w Częstochowie.


  Dwukrotny udział w Ogólnopolskim Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca i Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.


  Pięciokrotna laureatka "Jodeł" na Ogólnopolskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach.  Nagroda TVP programu I Redakcji Programów Dziecięcych w Warszawie - reprezentant Polski i TVP na VIII Międzynarodowym Telewizyjnym Dziecięcym Festiwalu Muzyki Pop "Saules Zakis 2000"
  ( Słoneczny Zajączek) w Rydze na Łotwie.


  Reprezentacja Polski w niemieckim Parlamencie w Bundestagu w Berlinie, oraz udział w Koncercie Galowym z okazji Jubileuszu 15-lecia niemieckiej rewii "Step by Step".  Laureatka VII Międzynarodowego Festiwalu Współczesnego Tańca Estradowego we Lwowie na Ukrainie nagroda za kostiumy i sceniczny obraz prezentowanych utworów choreograficznych, przyznana przez Główny Urząd Oświaty i Nauki Lwowa oraz Państwowy Lwowski Pałac Wychowania Estetycznego Młodzieży.  3-krotna Laureatka Ogólnopolskich Konfrontacji Zespołów Tanecznych w Małogoszczu.  Laureatka "Kryształowego Globu" za oryginalny styl zespołu i bogactwo rozwiązań choreograficzno - kostiumowych na V European Festival of Youth's Creativity -"EUROPE WITHOUT FRONTIERS"
  w Karlinie. ( Europejski Festiwal Twórczości Młodych -"Europa bez granic").


  Laureatka Ogólnopolskiego Tanecznego Sabatu Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych o Złotą Miotłę Baby Jagi w Kielcach.


  Zespół jest gospodarzem Międzynarodowych Spotkań Artystycznych Dzieci i Młodzieży
  w Częstochowie.


  Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach -"Złota Jodła".


  Laureatka Grand Prix 25 Światowego Festiwalu Kultur w Berlinie oraz ponowna reprezentacja Polski
  w niemieckim Parlamencie w Bundestagu.